Х  Всеукраїнський збір команд юних екологів

З 7 до 10 червня 2016 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання було проведено Х Всеукраїнський збір команд юних екологів. У Зборі взяли участь делегації учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з 13 областей України, які брали активну участь в комплексних науково-дослідних експедиціях, походах, школах передового досвіду, польових практиках з екології, зоології та ботаніки. Всього 56 учасників.

Учасники заходу під керівництвом вчених (Одеський національний університет імені І.І.Мечникова – Попова О.М., Корзюков А.І.,
Чернявський О.В., Немерцалов В.В., Регіональний ландшафтний парк Тилігульський – Гержик І.П.) провели наукові дослідження на природоохоронних територіях Одеської області – Регіональному ландшафтному парку Тилігульський, парку-пам`ятці садово-паркового мистецтва «Перемога», Петрівському загально-зоологічному заказнику місцевого значення.

 Крім того для учасників заходу гостинно відкрили двері Музей цікавої науки (директор Кирилова М. В.), зоологічний музей (директор Лобков В.О.) та гідробіологічна станція (директор Ковтун О.О.)  Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова.

Під час заходу було проведено постерну презентацію по результатах досліджень учасників екологічних експедицій, походів, польових практик на природоохоронних територіях України. Учні розповіли про проведену природоохоронну роботу на досліджуваних територіях у своїй місцевості за минулий рік.

Також відбувся конкурс світлин «Біорізноманіття природоохоронних територій України» за номінаціями: «Тваринний світ», «Рослинний світ», «Екосистеми природоохоронних територій». На виставку було представлено більше ніж 50 світлин.

Переможцями стали команди із Донецької та Сумської області

Захід видався цікавим, насиченим та сповненим незабутніми враженнями для всіх учасників!