19 травня відбувся обласний семінар-тренінг директорів, завідуючих відділами та методистів еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Актуалізація роботи з творчо обдарованою молоддю за допомогою співпраці з вищими навчальними закладами м. Одеса».

В семінарі взяли участь представники районних та міських позашкільних закладів Київського, Малиновського та Суворовського районів м. Одеса; міст Білгород-Дністровськ і Іллічівськ (Чорноморськ); Березівського, Болградського, Комінтернівського, Котовського, Роздільнянського, Ренійського районів області, Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти і виховання (разом 24 учасники).

Заняття проводили працівники Центру Давіденко Олена Олександрівна, завідувачка відділом Малої академії наук, Галюткіна Валентина Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи еколого-натуралістичного підрозділу Центру, Дьяченко Валентина Вікторівна, завідувачка інформаційно-методичним відділом Центру та запрошені виступаючі Атрашкова Ольга Олексіївна, головний спеціаліст головного управління держпраці в Одеській області та Михайлов Леонід Олександрович, юрист-консул обласної профспілки працівників освіти і науки.

Всі учасники семінару мали можливість одержати повну інформацію в електронному вигляді щодо питань, які розглядались на семінарі-тренінгу, яка містить: відповідні накази Міністерства освіти і науки України, Постанови КМ України, наукові статті, інформаційна презентація, збірку наукових статей «Педагогічні ідеї А.С.Макаренка і завдання трудового виховання сьогодення» та брошуру на допомогу учням старших класів, членам учнівських виробничих бригад які займаються дослідницькою роботою в галузі сільського господарства «Земля моя рідна, плодюча та щедра», тощо.

Представники з районів області отримали індивідуальні консультації та консультативну допомогу від запрошених лекторів семінару, працівників еколого-натуралістичного підрозділу Центру. Педагоги позашкільних закладів освіти взяли активну участь у тренінгу, були активними учасниками навчального процесу.